Return to Basketbal

Basketbal muži

Basketbal je rýchla akčná hra plná emócií, bojovnosti, náhlych obratov a v neposlednom rade skvelých kombinačných akcií častokrát zakončených efektným spôsobom.
Tak tomu je aj na našej fakulte, kde nás naši chlapci reprezentujú už dlhé roky. Od začiatku svojho pôsobenia patria k top 3 tímom v bratislavskej vysokoškolskej lige a rok čo rok to dokazujú svojimi výsledkami. V sezóne 2012/2013 po niekoľkých rokoch opäť vyhrali celú súťaž a zaslúžili sa tak o veľmi pekný úspech a reprezentáciu našej školy. Na záverečnom turnaji MSR v Košiciach vybojovali bronzové medaily po tom, čo v prvom dni značne oslabenej zostave prehrali otvárací duel a touto prehrou sa tak pripravili o možnosť bojovať o celkové prvenstvo.
Veríme, že v tohtoročnej ako aj v budúcich sezónach zopakujú úspechy z minulosti, a tiež veríme, že si časom nájdete aj Vy cestu do telocviční a prídete povzbudiť chalanov v ich bojoch čo i len svojou prítomnosťou. Niektorí z Vás tak robia pravidelne a chlapcom to dodáva viac energie, než si viete predstaviť.
Všetky bližšie informácie ako aj fotky zo zápasov resp. z iných mimozápasových akcií nájdete aj na Facebook-u (https://www.facebook.com/sportsvf).

Za Vašu podporu Vám srdečne ďakujeme.
basket chlapci FB

Permanent link to this article: http://www.zssvf.sk/svf/sport-na-svf/basketball/muzi/