Feb 06 2017

Beánia stavbárov 2017 – lístky

Predaj lístkov s večerou

Termín predpokladaného spustenia – utorok, 7. február 2017 o 19:00

Stoly budú po 8 a 10 miest na sedenie. Počet lístkov je limitovaný.

Ako si môžem zakúpiť lístok?

Na webe a facebooku ZŠ SvF STU bude uverejnený odkaz, prostredníctvom ktorého si budete môcť rezervovať 2 – 8 alebo 10 lístkov. Pre rezervovanie bude potrebný e-mail, meno a priezvisko osoby s ktorou budeme ďalej komunikovať. Túto osobu budú členovia organizačného tímu kontaktovať s ďalšími informáciami. Tu sú dve možnosti:

Prvá možnosť – Záujemca má svoje lístky rezervované. Zašleme mu teda druhý formulár. V ňom je potrebné vyplniť mená a priezviská osôb, ktoré sa beánie zúčastnia spolu s ich AIS ID číslami (ak je hosť mimo STU zostane kolónka voľná). Rovnako treba uviesť za skupinu aj požadovaný druh podávanej večere. Na večeru podávame:

  • MENU 1: Kuracie prsia zapekané s broskyňou a syrom, polovičná ryža s polovičnými opekanými zemiakmi
  • MENU 2: Losos na masle a opekanými zemiakmi
  • MENU 3: Paprika Ramino s mozzarelou a opekanými zemiakmi

Vrámci formuláru sa uvádza iba celkový počet menu, za celú skupinu. Pokiaľ máte záujem o úpravu jedla pre celiatikov uveďte nám to do poznámky na e-mail. Na záver je potrebné udeliť splnomocnenie pre objednávku stravy. Toto splnomocnenie je potrebné pri prevzatí aj podpísať. Vďaka tomu vieme zachovať cenu lístka na rovnakej úrovni ako po minulé roky. Čas na vyplnenie druhého formuláru je 36h od jeho doručenia. Potom lístky ponúkneme ďalšiemu záujemcovi. Pokiaľ bude všetko v poriadku tak Vám zašleme e-mail s časmi a miestami, kde je možné za lístky zaplatiť, podpísať splnomocnenie a prevziať si lístky.

Druhá možnosť – bohu žiaľ, všetky lístky sa už rezervovali. Ale zaradíte sa do poradia – akonáhle sa nejaké lístky uvoľnia, napíšeme Vám 🙂

Tipy na záver

  • Ak si nie ste istý počtom hostí, ktorí sa zúčastnia, uveďte v prvom formulári radšej o jednu – dve osoby naviac. Neskôr už navýšenie počtu môže byť z kapacitných dôvodov problematické. Voľné lístky vieme skôr ponúknuť ďalším záujemcom
  • Počet osôb, ktorý vyplníte v druhom formulári je záväzný. Budeme sa snažiť vrámci zasadacieho poriadku usadiť skupinky osôb spolu pri jednom stole. Pre vysvetlenie: ak ste v prvom formulári uviedli, že si chcete rezervovať 10 lístkov, a my vám zašleme dotazník pre 10 osôb ale vyplníte údaje len k napr. ôsmim z nich, tak Vám rezerváciu automaticky upravíme na 8 a ostatné dva lístky ponúkneme ďalej.
  • Ak máš nejaký problém, niečo ti nie je jasné, máš otázku tak kontaktuj predávajúcich na e-maili bs2017vecere@gmail.com. Prajeme príjemnú zábavu.

Permanent link to this article: http://www.zssvf.sk/beania-stavbarov-2017-listky/